• Dostawa

640px-InPost_logo-svg.png
1024px-FedEx_Express-svg.png

Dostawa produktów dostępna jest do wszyskich państw, po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów i sposobu dostawy ze sklepem, jeśli sposób i koszt dostawy nie jest z góry zdefiniowany w kosztach i sposobach dostawy, w sekcji koszyka podczas finalizacji zamówienia. fakt ten wynika z dużego zróżnicowania kosztów i sposobów dostawy w zależności od wybranego adresu dostawy.

Na terenie rzeczpospolitej Polskiej koszty dostawy są stałe i kształtują się następująco:

Przesyłka kurierska
Koszt: od 19,00 zł do 85 zł w zależności od wymiarów i wagi przesyłki.
Maksymalna waga przesyłki kurierskiej to 50 kg. 
 Forma płatności: przelew tradycyjny, pobranie, płatność kartą, przelewem online za pośrednictwem ING Bank Śląski S.A., płatność Blik.

Przesyłka paczkomatowa
Koszt: od 12 zł do 15 zł w zależności od wymiarów i wagi przesyłki.
Forma płatności: przelew tradycyjny, pobranie, płatność kartą, przelewem online za pośrednictwem Blue Media  S.A., płatność Blik.

Z uwagi na różnorodność wymiarów i wagi przesyłek, koszt przesyłki może się zmienić i wynieść maksymalnie 90 zł dla przesyłek kurierskich o niestandardowych wymiarach i wadze oraz maksymalnie 250 zł dla wielkogabarytowych przesyłek paletowych.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy w Łowiczu 
Koszt: 0,00 zł
Forma płatności: gotówka, przelew tradycyjny, przelewem online za pośrednictwem Blue Media S.A., płatność Blik.

W przypadku przesyłek kurierskich zagranicznych koszt ZAWSZE kalkulowany jest indywidualnie i w zależności od wymiarów, wagi i miejsca dostawy przesyłki może wahać się w przedziale od 75 zł do 9000zł.

Przesyłki kurierskie krajowe realizujemy za pośrednictwem przewoźnika Inpost a zagraniczne za pośrednictwem przewoźnika FedEx.

Zwracamy szczególną uwagę na szybką realizację zamówień, dlatego termin dostawy produktów do Państwa wynosi z reguły 1-2 dni robocze. Maksymalny czas posiadany przez nas do realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych (w przypadku większych braków magazynowych).

Termin realizacji zamówienia należy liczyć w następujący sposób: w przypadku wyboru sposobu płatności przelewem, płatności online - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.W przypadku wyboru przez Klienta płatności kartą od momentu uzyskania przez Sprzedawce informacji o pozytywnej autoryzacji transakcji.