• System fertygacji roślin FERTI COMPLETA

Symbol: FERTI
29999.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Paczkomaty InPost 13
Paczkomaty InPost(Pobranie) 15
Kurier InPost (Pobranie) 25
Kurier FedEx ( ONLY INTERNATIONAL shipments within the EU) 89
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 889234481

Chcesz abyśmy zadzwonili?

VODATEC
TECHNOLOGIE NAWODNIEŃ

System fertygacji roślin FERTI Ferti - opatentowany przez nas sposób dozowania nawozów do już istniejących lub nowych instalacji. System zbudowany na bazie znanych wszystkim zbiorników typu Mauser 600 l, na których umieściliśmy komplet urządzeń wykonawczych.

Każdy zbiornik wyposażony jest w odpowiednio dobrana pompkę membranową, mieszadło nawozowe, filtrację, i otwór zasypowy zabezpieczony klapą.

System FERTI występuje w trzech rodzajach (Manual, Semi i Completa), różniących się od siebie poziomem zaawansowania pod względem budowy i możliwości.
Każdą z wersji opisano szczegółowo poniżej. Każdą z wersji można zakupić w sklepie na osobnej aukcji (patrz produkty powiązane w tej samej kategorii, wersje którą kupujesz wyszczególniono w nazwie przedmiotu).

Ferti Manual - wersja ręczna dozowania nawozów. Regulacja dozowania potencjometryczna w oparciu o wskazania voltomierza umieszczonego w obudowie i pomiary ręcznym miernikiem EC i pH.
Vodatec Manual współpracuje z już istniejącymi w gospodarstwie sterownikami nawodnieniowymi, dzięki czemu proces dokarmiania odbywa się automatycznie Tą wersję w każdej chwili możemy zautomatyzować bez zbędnych kosztów, co czyni go bardzo plastycznym i rozwojowym systemem.

Cena 1 szt 7 299 PLN


Ferti Semi - stworzony na potrzeby gospodarstw prowadzących uprawy polowe warzyw i owoców.
Vodatec Semi utrzymuje zadane parametry Ec i Ph ośmiu niezależnych pożywek. System nie potrzebuje dodatkowej pompy tak jak to się dzieje w przypadku mikserów. Bazujemy na istniejącym systemie pompowym. Nad wszystkim czuwa skonstruowany przez nas sterownik VB, który na podstawie odczytu Ec i Ph reguluje obroty silników pomp dozujących zwiększając lub zmniejszając zakres dozowania.
Możliwa jest zdalna obsługa sterownika po zainstalowaniu łącza internetowego ze stałym IP. Zmiana ustawień, podgląd parametrów, oraz dostęp do raportów sprawia, że nasz sterownik spełnia oczekiwania każdego wymagającego klienta
Cena zestawu zależy od ilości zbiorników. Minimalna ilość to dwie sztuki. Jeden zbiornik Ph i jeden zbiornik Ec.
Cena (poszczególne elementy): Zbiorniki 2 x 7299 = 14 598 PLN Sterownik 1 x 3 690 = 3 690 PLN Pomiar EC i PH 1 x 825 = 825 PLN

 Cena zestawu: 19 113 PLN


Ferti Completa - to mikser nawozowy z autonomiczną pompą i zbiornikiem mieszającym.
Kontrola PH i EC odbywa się na podstawie pomiaru poprzez umieszczone online sondy Ph i Ec. System zbudowany z trzech kanałów dozujących A, B i kwas. Sterowanie roztworem poszczególnych składników odbywa się poprzez regulację obrotów silnika pompki dozującej. Szybkość reakcji na impuls jest duża czyniąc nasz system jednym z najszybszych i wydajniejszych na rynku.
 

Cena zestawu A + B + kwas z pompą Grundfos 15 m3/h i jednopunktowym pomiarem Ec i Ph - 29 999 PLN.

Sterownik VB jest stworzony w oparciu o prostotę i czytelność.
Obsługa sterownika sprowadza się do zaledwie 2 platform. Wszystkie dostępne nastawy znajdują się na jednej platformie wyświetlacza w postaci czytelnych i jednoznacznych ikon graficznych. Na drugiej mamy odczyty bieżących parametrów pracy. Wszystkie elektroniczne urządzenia wykonawcze wykonane są modułowo. Dzięki temu jakakolwiek awaria jest łatwa do lokalizacji, a ponad to usterka jednego z modułów jest łatwa do usunięcia, nawet przez samego użytkownika, a przy tym stosunkowo niedroga. Wszystkie elementy są produkowane z ogólnie dostępnych produktów na naszym rynku, więc czas oczekiwania na serwis jest ograniczony do minimum. .

Wszystkie urządzenia wchodzące w skład Ferti pracują na napięciu 12 Volt.
Mogą być zasilane bezpośrednio z akumulatora dlatego z powodzeniem mogą być używane jako urządzenia mobilne. System Ferti to esencja prostoty i funkcjonalności.

Sterownik VodatecCompleta obejmuje:
- Pojemnościowy panel dotykowy 7 "
- 4 moduły wykonawcze - zasilacze
- 8 elektrozaworów z możliwością rozszerzenia do 12
- 4 niezależne grupy zaworowe
- 3 warunki startu
- możliwość podłączenia nawet do 9 zbiorników nawozowych
- jednopunktowy pomiar Ec i Ph
- możliwość kontroli parametrów przez internet.

Pojedyńczy moduł Ferti obejmuje:
- zbiornik typu mauser 600 l
- mieszadło nawozowe
- klapa zasypowa
- pompka membranowa Q max 300l/h, H max 7,2 bar
- filtracja siatkowa zasysanego nawozu
- przyłącza pompki in/out
- zawór odpowietrzający/odwadniający
- zasilacz 12 Volt
- uzbrojenie elektryczne pompki i mieszadła
- sterownie pompki PWM lub potencjometryczny regulator PWM
- czasowy sterownik mieszadła
- voltomierz
- okablowanie

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub masz dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie